Ledelse 2017-09-08T17:57:05+02:00

Medarbeidere

Eivin Sundal Daglig leder eivin@sundal.no
Lill Alver Event og sponsor ansvarlig lill@ungnorge.no
Jack Hudson Mentor/Maritim jack@ungnorge.no
Kjetil Prestesæter Webansvarlig kjetil@webmesteren.no

Styre

Petter Varner Styreleder petter@dressmann.com
Line Jeannette Varner Medlem
Hege Meilstrup Medlem
Eivin Sundal Medlem  eivin@sundal.no
Veslemøy Rystad Medlem
Zaineb Al Samarai Medlem

Andre

Thorolf Aurstad Leder kontrollkomiteen thorolf.aurstad@no.ey.com